Про компанію

ТОВ «К.В.М. Завод водотеплолічильників» це виробничо-комерційне підприємство, зареєстроване в 09.09.2002 році, яке виробляє лічильники води і тепла високої якості і надійності і активно працює на українському ринку водотеплопостачання. Незважаючи на молодий вік фірми, виробництвом лічильників в Україні колектив займається з 1992 року і спеціалізується на виробництві, продажу.

лічильники води виготовлення обладнання для одягу

Сьогодні наше виробництво водотеплолічильників - це складальна ділянка, випробувальний центр, повірочна лабораторія. Налагоджена система взаємодії ланцюгів цих структур і висока організація робочих місць з необхідним обладнанням і оснащенням - це лічильники високої якості і надійності, які не мають аналогів на ринку України. Пропоновані ТОВ «К.В.М. Завод водотеплолічильників» лічильники води відповідають найжорсткішим вимогам метрологічної служби. Ми вміємо цінувати якість, тому пропонуємо нашим клієнтам тільки сучасні, високоякісні водоміри з витривалих матеріалів, з великим терміном служби і безпечною роботою.

ТОВ «К.В.М. Завод водотеплолічильників» надає на водолічильники типу КВМ-U та WPD дворічну гарантію, проводить гарантійний сервіс. При цьому гарантується висока якість і професійна відповідальність на всіх етапах роботи.

повірка лічильників гарантійне обслуговування лічильників води

Діючі виробничі потужності дозволяють збільшити темпи виробництва понад 100 000 лічильників на рік.

 
разработка сайта сайт разработан компанией Эффект